1E1 YERİNDE CANLI RIRS KURSU – İstanbul

03-04 Nisan 2014 İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe E.A.H.

Toplantımız başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Endoüroloji Derneği

GÖRÜŞLER

Endoüroloji Derneği’mizin düzenlemiş olduğu bu kursların, çok faydalı olduğuna inanıyorum. Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde katıldığım bu kursta çok saygıdeğer sayın Hocam Prof. Dr. Turhan Çaşkurlu’dan RIRS konusunda derin tecrübe ve deneyimlerini bizlerle paylaşmasından dolayı şükranlarımı sunarım. Bu gibi kurslar bizler için hiçbir şekilde bedeli ödenmez değerde olan aktivitelerdir. Sayın Prof. Dr. Turhan Hocam bizlere kliniğini açarak, kendi evimizde gibi hissetmemizi sağlamıştır. Vakalara birebir girerek aktif olarak uygulama imkanımız olmuştur. Üroloji Camiasında çok iyi tanınan konusunda herkesin bildiği gibi otör birinden böyle bir eğitim aldığım için kendimi çok şanslı sayıyorum. Endoüroloji Derneği çatısı altında tüm çalışanlara ve saygıdeğer sayın Prof. Dr. Turhan Çaşkurlu’ya, Doç. Dr Cenk Gürbüz’e teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Dr. Cemil Kutsal
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi – İSTANBUL


 

03-04 Nisan 2014 tarihleri arasında Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde düzenlenen RIRS kursuna katılmış olmaktan dolayı kendimi çok şanslı hissediyorum. Zira periferde çalışan biz üroloji uzmanları için asistanlığımız döneminde eğitimini almadığımız bu tür yeni sayılabilecek ameliyatları öğrenmek ve birebir uygulama fırsatını bulmuş olmak ve çalıştığımız kurumda tek başına yapabilecek kadar güven sağlamak gerçekten büyük bir şans. Bu yüzden; bu kursu düzenleyen Derneğimize ve kurs süresince her türlü ilgi ve alakasını eksik etmeyen birebir eğitimimize katkısı olan sayin Prof. Dr. Turhan Çaşkurlu ve Doç. Dr. Cenk Gürbüz’e ve ayrıca Üroloji kliniği tüm doktor ve asistan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim.
Sevgi ve Saygılarımla.

Dr. Cemal Selçuk Ertaş
Özel Fuar Hastanesi – AFYONKARAHİSAR


 

Derneğinizin 3-4 nisan 2014 tarihlerinde İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tertiplemiş olduğu “1e1 Yerinde Canlı RIRS Kursu‘’ na katıldım. Derneğiniz vasıtasıyla başta sn. Prof. Dr. Turhan ÇAŞKURLU olmak üzere bilimsel yardım ve örnek sosyal yardımlaşmalarını gördüğüm öğretim üye ve yardımcıları ile asistanlarına, çalışanlarına çok teşekkür ederim. Derneğinize teşekkür eder, bundan sonraki çalışmalarında başta yönetim kurulu olmak üzere başarılar dilerim.

Dr. İbrahim Kılcı
Özel Cihan Hastanesi – KOCAELİ

FOTOĞRAFLAR