1E1 YERİNDE CANLI RIRS KURSU – Ankara

06 Mart 2014 Ankara Numune E.A.H.

Toplantımız başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Endoüroloji Derneği

GÖRÜŞLER

Ankara Numune Hastanesi Üroloji Kliniği’nce düzenlenen RIRS kursuna kursiyer olarak katıldım. Oldukça eğitici ve bilimsel anlamda doyurucu bir kurstu. Retrograd intrarenal cerrahiyi kendi klinik pratiğimizde uygulama konusunda öz güven artırıcı bir deneyim oldu. Bu başarılı organizasyonu düzenleyen Endoüroloji Derneği’ni ve ev sahibi klinik Ankara Numune Üroloji Kliniği’ni yürekten kutluyorum.

Dr. M. Fatih Yıldız
Yenimahalle Devlet Hastanesi – ANKARA


Öncelikle kursu düzenleyen ekibin misafirperverliği için teşekkür ederim. Kursun 1 e 1 olması çok iyiydi. Çok verimli geçti. Vakaları baştan sona yapmak çok eğitici oldu. Bir tek önerim olabilir; ameliyatlar öncesi teorik olarak kısa bir sunum olabilirdi.

Dr. Güngör Marım
Üromar Üroloji Dal Merkezi – İZMİR


6 Mart tarihinde Numene Hastanesi’nde Altuğ hoca ve ekibi tarafından RIRS kursu oldukça faydalı oldu. 1 günlük olmasına rağmen benim için iyi bir başlangıç ve deneyim oldu. Endoüroloji Derneği’ne teşekkür eder, bu gibi eğitimlerin tekrarlanmasını dilerim. Saygılarımla.

Dr. Haşmet Bayraklı
S.B. Atatürk Devlet Hastanesi – ZONGULDAK


Endoüroloji Derneği’ne bizlere bu imkanı sunduğu için ve Sayın Dr. Altuğ Tuncel ve ekibine hem pratik hem teorik olarak aktardıkları bilgiler için teşekkürlerimi iletiyorum.

Selamlar, Saygılar.

Dr. Muhammet Güzelsoy
Bursa Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanesi – BURSA


 

Ankara Numune Hastanesi’nde gerçekleştirilen bu kurs son derece faydalı oldu. Her bir kursiyer en az 2 vakayı birebir yaptı. Pratik uygulama yanında teorik açıdan da bilgilendirildik. Ankara Numune Hastanesi Üroloji Kliniği’ne ve bu kursu düzenleyen Endoüroloji Derneği’ne çok teşekkür eder bu tarz aktif kursların artarak devam etmesini dilerim.

Saygılarımla.

Dr. Ali Ömür Aydın
Gaziantep Dr. ersin Devlet Hastanesi – GAZİANTEP

FOTOĞRAFLAR