1E1 YERİNDE CANLI PNL KURSU – Gaziantep

20-21 Mart 2014 Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi

Toplantımız başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Endoüroloji Derneği

GÖRÜŞLER

20-21 Mart 2014 tarihlerinde Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde gerçekleştirilen 1e1 Yerinde Canlı PNL Kursu kapsamında 2 gün boyunca yoğun bir program eşliğinde canlı ameliyatları izleme ve katılma olanağı bulduk. Farklı klinik yaklaşımları gözlemlemek açısından son derece faydalı ve keyifli bir kurs oldu. Başta Prof. Dr. İlker Seçkiner olmak üzere emeği geçen tüm Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı ekibine ve sponsor olan Sanofi firmasına teşekkür ederim.

Sevgi ve saygılarımla.

Dr. Özer Güzel
Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi – ANKARA


 

Gerçekten çok faydalı bir kurs gerçekleştirildi. Hocalarımız bizlerle çok ilgiliydiler. Operasyon çeşitliliği çok ve zor vakaların olması kursun kaliteli olduğunu göstermekteydi. Öncelikle Endoüroloji Derneği olmak üzere kursu gerçekleştiren tüm hocalarımıza teşekkür ederim.

Dr. Osman Murat İpek
Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi – İSTANBUL


 

Kurs çok güzel ve eğitici oldu. Ameliyatta bire bir uygulama fırsatı verdikleri için saygıdeğer hocalarıma ve bu kursların düzenlenmesini organize eden sizlere çok teşekkür ediyorum. Devam eden diğer kurallarla kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam edeceğimizi umuyorum.

Dr. Mehmet Hanifi Tanyeri
Akyazı Devlet Hastanesi – SAKARYA

FOTOĞRAFLAR