1E1 YERİNDE CANLI PCNL KURSU – İstanbul

17-18 Ocak 2014 Bağcılar E.A.H.

Toplantımız başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Endoüroloji Derneği

GÖRÜŞLER

Birebir canlı ameliyatların kısa ve öz derslerle desteklendiği nadir faydalı toplantılardan biri olan bu kursun, klinik deneyimime büyük oranda katkı sağladığını düşünüyorum. Bağcılar üroloji ekibinin sıcakkanlı konukseverliğine ve bilgilerini bizimle paylaşan bilgilerin paylaştıkça çoğaldığına inanan hocalarıma ve meslektaşlarıma sonsuz teşekkürler.

Dr. Aykut Buğra Şentürk
Hitit Üniversitesi S.B. Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi – ÇORUM


Çok verimli bir kurs oldu. Tüm eğitmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Hem teorik hem de pratik konusunda üst düzey bir kurs olduğunu düşünüyorum. Kursiyerlere karşı yaklaşımları, ilgi ve alakaları çok sıcak ve sevecen olduğu için ayrıca teşekkür ederim. Başta Prof. Dr. Ahmet Yaser Müslümanoğlu Hocamızı, Bağcılar Hastanesi Üroloji Kliniği’ni başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

Dr. Namık Badur
Düzce Atatürk Devlet Hastanesi – KOCAELİ


Çok faydalandığımız bir kurs geçirdiğimizi belirtmek isterim. Daha önceden de tanıdığım, değerli, özveriyle tüm çabaları kursiyerlere gerçekten faydalı bir kurs geçirtmek olan Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği’nin kıymetli hocalarına ve bu kursları kusursuzca organize eden Endoüroloji Derneği yetkililerine ve sekretaryası ile ilgilenen Sn. Ahu Tümay Hanım’a yardımları için çok içtenlikle teşekkür ederim.

Dr. Adnan Sayın
Çorlu Devlet Hastanesi – TEKİRDAĞ


Endoüroloji Derneği’miz her geçen gün daha iyiye ve ileriye gittiğini görmek beni çok mutlu etmektedir. Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği’nde düzenlenen 1e1 PNL kursu benim hayatımda dönüm noktası olmuştur. Kurs içeriği özenle hazırlanmış profesyonel kişilerce yönetilmiştir. Başımızda deneyimli hocalarımızla aktif olarak ameliyatlara girme ve yapma imkanı buldum. Bu durum bana inanılmaz bir özgüven sağladı. 

Kurs süresince sayın hocalarımız, bizleri kendi kliniğimizde çalışıyormuş gibi hissetmemize neden olmuştur. Endoüroloji Derneği sayın başkanımız Prof. Dr. Ali İhsan Taşçı, sayın Prof Dr. Ahmet Yaser Müslümanoğlu, Prof. Dr. Atilla Semerciöz, Doç. Dr. Murat Binbay, Op. Dr. Emrah Yürük ve ekibine sonuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Dr. Cemil Kutsal
Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi – İSTANBUL


Bu kurs benim gibi bu işi yakından takip edip başlamak için son bir cesaret ve motivasyon isteyen hekimlere çok faydası olduğuna inanıyorum. Kursu düzenleyenlere ve Bağcılar Eğitim Araştırmada eğitim veren meslektaşlarıma çok teşekkür ediyorum. Diğer arkadaşlar açısından da bu kursların devamında fayda olacağına inanıyorum.

Dr. Murat Özdemir
Özel Sur Hastanesi – İSTANBUL