1E1 YERİNDE CANLI LAPAROSKOPİ KURSU – İstanbul

21-22 Şubat 2014 Bağcılar E.A.H.

Toplantımız başarıyla gerçekleştirilmiştir.

Endoüroloji Derneği

GÖRÜŞLER

Sayın Ahu Hanım,

Öncelikle sizin aracılığınızla Endoüroloji Derneği’ne bana tanımış olduğu bu fırsat için teşekkürlerimi sunarım. Minimal invaziv girişim çağında laporoskopik tedavi yöntemlerinin önemi gün gittikçe artmaktadır. Bu anlamda kendi klinik pratikteki uygulamalarımızı, diğer bir kliniğin yaklaşımlarıyla kıyaslama ve pekiştirme şansı bulduğum için ayrıca mutluyum. Bağcılar EAH Üroloji Kliniği’nin bu kurs için yapmış olduğu organizasyonu da oldukça başarılı buldum. Farklı cerrahlardan, farklı yaklaşım tekniklerinin kullanıldığı bir çok ameliyatı izleme ve katılma olanağı ve training box’larda çalışma imkanlarını kullandım. El becerilerimizi arttırma fırsatı yakaladığımı ve bu anlamda bana katkı sunduğunu belirtmek isterim. Organizasyonda ve kurs süresince emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım.

Asist. Dr. Mehmet Yıldızhan
Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi – AYDIN


 Gerek organizasyon gerek ev sahibi klinik hem bilimsel hem de sosyal olarak çok keyifli 2 gün yaşattılar. Endoüroloji derneği ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.

Saygılarımla,

Dr. Nihat Karakoyunlu
S.B. Dışkapı Yıldırım Beyazıt Eğitim ve Araştırma Hastanesi – ANKARA


Laparoskopi artık ürolojik girişimlerin büyük bir bölümünü oluşturmakta. Bu alandaki bilgi ve deneyimlerimizi pekiştirmek ve geliştirmek açısından bu kurs kısa sürede olsa da büyük katkı sağladı. Organizasyonda emeği olan Endoüroloji Derneği’ne , Bağcılar Eğitim Araştırma Hastanesindeki hocalarımıza ve ekibine çok teşekkür ederim. Misafirperverliğiniz ve kurs organizasyonu mükemmeldi.

Dr. Tevfik Sarıkaya
Balıklıgöl Devlet Hastanesi – ŞANLIURFA